ІІІ ЕТАП ПРОЄКТУ “ОСВІТА У ЄС: УКРАЇНА БЛИЖЧЕ ДО ЄВРОПИ”!

16 червня 2021р. розпочався третій етап проекту восьми університетів України “Освіта у ЄС: Україна ближче до Європи!” за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та у межах Eu Study Days in Ukraine.

За умовами проєкту третій етап передбачає нашу роботу із результатами анкетування та проєкту в цілому, аналіз нашої медіа-роботи та охоплення аудиторії проєкту у восьми університетах.

Далі на Вас чекає Міжнародний онлайн-форум “Навчання у ЄС: пропозиції, за і проти, досвід”, який буде проведено 23 червня о 12.00 на платформі Teams http://bitly.ws/dZge (реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1yR9iGVVrfEzh-UmxTRWUjOVBBsrnlbo4otewI_SaQgQ/viewform?fbclid=IwAR2OJN3NcM6nq1R4DC71WClpfiS1yhmugiyFqjgpTSZ9D3byj7BA8sksxuk&edit_requested=true).

У форумі візьмуть участь представники Eu Study Days in Ukraine, українські та європейські спікери (http://bit.ly/academic_mobility_open_4_you).

Слідкуйте за нашими подіями у групі y Facebook https://www.facebook.com/groups/791670368017298 та будьте в курсі подій щодо реалізації проєкту.

Ми дякуємо усім, хто долучився до поширення інформації про наш проєкт та взяв участь в анкетуванні. Для нас важлива відповідь кожного!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *