Із побажаннями успішного навчання!

Уже традиційно в РДГУ відбулася зустріч Ректорату зі студентами, які від’їжджають на семестрове навчання до Університету Гуманістично-Природничого ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) у рамках програми академічної мобільності.  У цьому навчальному семестрі близько 30 студентів психолого-природничого, педагогічного, художньо-педагогічного факультетів та факультету математики та інформатики з 01.10.2018р. по 28.02.2019р. здійснюватимуть навчання на базі ЗВО-партнера.

У зверненні до студентів ректор проф. Р.М.Постоловський висловив сподівання про те, що наші студенти гідно представлятьРДГУ у закладі-партнері та побажав учасникам програми академічної мобільності удосконалити свої знання не лише з польської, а й з інших іноземних мов, долучитися до роботи бібліотеки, яка має вихід до усіх інформаційних баз світу, та повернутися до РДГУ з новими враженнями, а найголовніше – з новими знаннями та досвідом.

Перший проректор проф. Р.В.Павелків побажав студентам заглибитися у польське мовне і навчальне середовище та здобути нові навички зі своєї спеціальності.   

Проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф.  Ю.В. Пелех ще раз наголосив на тому, що навчання українських студентів у ЗВО-партнері є БЕЗКОШТОВНИМ, а перебування студента на такому стажуванні упродовж трьох семестрів  дає змогу БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ. Така практика існує лише у нашому університеті.

Декан художньо-педагогічного факультету доц. Н.Б. Дзюбишина привітала студентів з можливістю навчатися за кордоном упродовж семестру та відзначила, що учасниками програми академічної мобільності стали найкращі студенти художньо-педагогічного факультету, які зможуть представити рідний заклад на високому рівні.

Керівник Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами П.В. Антонюк-Кисіль висловив надію на подальше успішне функціонування програми академічної мобільності між РДГУ та польським ЗВО-партнером.

Бажаємо студентам успіху у проходженні стажування та успішного повернення до альма-матер!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *