Fulbright Faculty Development Program (FFDP)

Fulbright Faculty Development Program (FFDP)
Фулбрайтівські стипендії для молодих науковців
Термін подання – 6 листопада 2017 року

Термін подання документів на програму Fulbright Research and Development Program (FRDP): cтипендії для молодих викладачів та дослідників продовжено до 6 листопада включно. До 6 листопада 2017 року Офіс Програми ім. Фулбрайта приймає конкурсні заявки на програму Fulbright Research and Development Program (FRDP): Стипендії для молодих викладачів та дослідників:http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Програма надає можливість проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. Упродовж академічного року учасники Програми проводять індивідуальні дослідження; знайомляться з актуальними надбаннями американських університетів у плануванні навчальних програм, розробці учбових курсів та їх викладанні; беруть участь у наукових конференціях та семінарах. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів.

У програмі FRDP також можуть брати участь адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; спеціалісти у сфері управління; працівники громадських організацій (НДО).

За більш детальною інформацією звертайтесь у Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *