ПРОГРАМИ «ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ» ТА «ERASMUS+» УСПІШНО ФУНКЦІОНУЮТЬ В УНІВЕРСИТЕТІ

Відповідно до угоди, укладеної Ректоратом Вищої Школи Лінгвістичної (м.Ченстохова, Польща) та Рівненського державного гуманітарного університету від 02.11.2015р., плідна співпраця вищих навчальних закладів-партнерів продовжується. У рамках програми «Подвійний диплом» вже другий семестр поспіль у Вищій Школі Лінгвістичній проходять інтенсивну підготовку бакалаври та магістранти РДГУ, по завершенню якої студенти нашого вузу отримають дипломи міжнародного зразка.

Згідно з угодою про співпрацю, підписаною представниками керівництва Академії ім. Яна Длугоша (м.Ченстохова, Польща) та Рівненського державного гуманітарного університету 29.08.2016р., студенти нашого закладу отримали можливість реалізувати своє право на академічну мобільність в одному з надійних вузів-партнерів. Цьогоріч Академія ім. Яна Длугоша вкотре вітала студентів РДГУ, які прибули з метою семестрового навчання у стінах польського вищого навчального закладу.

За угодою, укладеною між Рівненським державним гуманітарним університетом та Жешувським університетом від 29.08.2017р., наш Університет бере участь у програмі обмінів студентів «Erasmus+». Упродовж жовтня 2017р. Інститутом мистецтв РДГУ було організовано конкурсний відбір серед студентів нашого вузу. У результаті було визначено переможця, який упродовж 4 місяців другого семестру 2017-2018н.р. навчатиметься у Жешувському університеті та отримуватиме стипендію програми «Erasmus+». До того ж, за умовами цієї програми викладацький склад та студенти РДГУ мають можливість стати учасниками «нульового гранту», навчаючись або проходячи стажування у Жешувському університеті.

Викладачі польських закладів-партнерів відзначають високий рівень підготовки наших студентів та бажання молоді здобувати ґрунтовні знання.

Така співпраця з міжнародними партнерами значно підвищує рейтинг Рівненського державного гуманітарного університету серед інших закладів України. Сподіваємося на подальшу активну участь нашого студентства у програмах «Подвійний диплом» та семестрового навчання у закордонних вузах.

Запрошуємо до участі у міжнародних програмах навчання та стажування студентів та викладачів Університету!

За більш детальною інформацією звертайтесь у Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *