Вітаємо випускників семестрового навчання у Польщі!

Уперше в історії Рівненського державного гуманітарного університету, на відміну від попередніх традиційних стажувань, студенти нашого вузу змогли взяти участь у семестровому навчанні в Академії ім. Яна Длугоша (м. Ченстохова, Польща), яка є надійним міжнародним партнером для учасників програм академічної мобільності.

Після завершення тримісячного навчання у державному вищому навчальному закладі у Ченстохові студенти повернулися до РДГУ, сповнені приємних вражень та нових знань.

27 липня на адресу нашого університету надійшли іменні документи про завершення семестрового навчання в Академії ім. Яна Длугоша для учасників програми академічної мобільності (додатки до дипломів та залікові книжки).

28 липня у присутності проректора з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф. Пелеха Ю.В. та керівника Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами доц. Антонюка-Кисіля П.В. відбулося урочисте вручення документів про освіту випускникам польського вузу.

Пропонуємо Вашій увазі переглянути сканований варіант документа про освіту однієї з учасниць програми академічної мобільності, у якому засвідчені усі дисципліни, складені по завершенню навчання, та залікової книжки, де відображено поточну успішність студента в Академії ім. Яна Длугоша.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *