GOETHE-INSTITUT

Goethe-Institut – це культурний інститут Федеративної Республіки Німеччина, який діє в усьому світі

Goethe-Institut сприяє знанню німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну культурну співпрацю, поширює розгорнуті уявлення про Німеччину, інформуючи про культурне, суспільне і політичне життя в нашій країні.Культурні та освітні програми Goethe-Institut підтримують міжкультурний діалог та уможливлюють культурну співучасть. Вони підкріплюють розбудову структур громадянського суспільства і сприяють всесвітній мобільності.

З мережею інститутів Goethe-Institut, центрів Goethe, культурних товариств, читальних залів та центрів для складання іспитів і вивчення мови Goethe-Institut вже понад шістдесят років є першим контактом з Німеччиною для багатьох людей. Багаторічна партнерська співпраця з провідними інституціями та особистостями в понад 90 країнах розвиває стійку довіру до нашої країни. Goethe-Institut є партнерами для всіх, хто активно займається Німеччиною та її культурою, і працюємо з відчуттям власної відповідальності та без партійно-політичної прив’язки.

Goethe-Institut в Україні поставив перед собою такі завдання:

  • виступати посередником та співучасником у німецько-українському діалозі в культурній та освітній сферах;
  • сприяти зростанню й підтриманню симпатії та інтересу до Німеччини;
  • надавати інформацію про Німеччину;
  • сприяти вивченню німецької мови в Україні;
  • підтримувати діалог між Європою та східноєвропейськими культурами.

Основними напрямками роботи у сфері культури є зустрічі між українськими й німецькими художниками й інтелектуалами, презентація сучасної німецької культури й підтримка німецько-української співпраці на цьому терені.

У рамках популяризації німецької мови в Україні Goethe-Institut пропонує для українських педагогів семінари й різноманітні послуги. У співпраці з українськими партнерами Goethe-Institut підтримує національні та європейські проекти з популяризації іноземних мов. В Україні курси німецької мови пропонують 15 центрів вивчення німецької мови, рівномірно розподілених по всій території країни. Німецькій меншині надається підтримка у вивченні німецької мови та культури.

Goethe-Institut співпрацює в Україні з великою кількістю партнерів у багатьох мережах. Німецько-українські культурні товариства – це важливі партнери закордонної культурно-освітньої політики, з якими Goethe-Institut співпрацює за дорученням Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *