Скористайтесь карантином для власного удосконалення!

Шановні колеги та студенти!

Колектив Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами сподівається, що період карантину не стає для Вас перепоною на шляху до власного удосконалення, зокрема, у вивченні іноземних мов. Ділимося з Вами мотиваційним відео, яке, маємо надію, надихне Вас на нові звершення. У партнерстві із Центром іноземних мов (Університет Економіки у м.Бидгощ, Республіка Польща), офіційне представницво якого знаходиться у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина), запрошуємо Вас до вивчення іноземних мов (англійської, французької, німецької, польської) із подальшим складанням іспиту з іноземної мови на рівень В2.

Принагідно інформуємо Вас про те, що сертифікати про знання іноземної мови – безстрокові, визнані у всьому світі та МОН України.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Центру міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами: тел. +380 68 959 88 76;

e-mail: dir.rshu@gmail.com.

Не втрачайте час даремно, перебуваючи вдома, та лишайтесь здорові!