Вітаємо з поверненням до України!

19 червня успішно завершилося семестрове навчання магістрантки 1 курсу Інституту мистецтв Бойчук Ірини у рамках програми «Ерасмус+» у Жешувському Університеті (м. Жешув, Республіка Польща). По закінченню навчання студентка отримала сертифікат про участь у міжнародній програмі академічних обмінів. Упродовж навчання у ЗВО-партнері Ірина Бойчук мала можливість удосконалити свої навички з володіння польською мовою, навчатися за спеціальністю разом із польськими студентами та іншими учасниками програми «Ерасмус+» з України, брати участь у спільних концертах, конференціях та семінарах. «У Жешувському  Університеті познайомилась з прекрасним викладачем Боженою Стасьовською-Хробак, – ділиться враженнями Ірина Бойчук. – У цій жінці поєднані безмежний талант, енергія, натхнення, щирість і любов до студентів. Кожен для неї є індивідуальністю! Немає добрих чи поганих студентів, відмінників або двієчників – є лише рівність між усіма! Таким повинен бути кожен викладач, який намагається передати усі свої знання іншим, допомогти студенту знайти себе як особистість».

Досвід, здобутий під час участі у міжнародній програмі академічних обмінів, є цінною складовою подальшого професійного становлення та розвитку студентки, яка після повернення з Жешувського Університету вже успішно завершила навчання на 1 курсі магістратури в РДГУ, склавши необхідні заліки та екзамени із перезарахуванням відповідних дисциплін за умовами міжнародної програми:  «Моє навчання у Жешуві закінчилось та залишились спогади, досвід та море вражень. Дякую УСІМ, хто реалізував цю програму у нашому університеті, завдяки якій, ми, студенти, маємо можливість удосконалювати себе, пізнавати щось нове, знайомитись з цікавими людьми та переймати у них частинку знань!».

Зичимо Ірині подальших успіхів, нових звершень та запрошуємо до поглиблення співпраці у рамках міжнародної програми академічних обмінів «Ерасмус+» студентську спільноту та професорсько-викладацький склад РДГУ!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *