ПОГЛИБЛЮЄМО СПІВПРАЦЮ З ІНОЗЕМНИМИ ПАРТНЕРАМИ: ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ АКАДЕМІЇ ІМ. ЯНА ДЛУГОША М. ЧЕНСТОХОВА (ПОЛЬЩА) ДО РДГУ

28 листопада 2017р. Рівненський державний гуманітарний університет радо вітав гостей польського партнерського вищого закладу освіти – Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова. Цього разу наш Університет відвідали декан педагогічного факультету, доктор габілітований та професор Даніель Кукла; заступник декана з наукової роботи та доктор гуманістичних наук Збіґнєв Вєчорек; доктор гуманістичних наук Збіґнєв Лєнскі; завідувач кафедри соціальної педагогіки та педагогічної терапії, доктор габілітований та профессор Ярослав Яґєла.

У рамках візиту іноземних партнерів відбулася низка ділових зустрічей, організованих проректором з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи професором Ю. В. Пелехом на базі психолого-природничого (декан В.Р.Павелків) та педагогічного (декан В.В. Сілков) факультетів РДГУ.

Професор Ярослав Яґєла та декан психолого-природничого факультету В.Р. Павелків обговорили питання подальшої співпраці за темою спільного дослідження з питань транзакційного аналізу. Професор Ярослав Яґела запросив науковців факультету до участі у редакційній раді збірника наукових праць кафедри соціальної педагогіки та педагогічної терапії. Також було домовлено про візит провідних науковців факультету до Академії ім. Яна Длугоша м.Ченстохова з метою проходження стажування і узгодження напрямків подальших досліджень у царині психологічної науки.

Основними результатами зустрічі декана педагогічного факультету, доктора габілітованого та професора Даніеля Кукли з членами кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи педагогічного факультету (завідувач професор І.В. Малафіїк) РДГУ стали домовленості про:
– написання спільного проекту з соціальної роботи;
– обмін досвідом (стажування в обох ВЗО);
– проведення у травні спільної наукової конференції на базі Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова, під час роботи якої буде повідомлено про перші наукові результати зі спільного проекту;
– друк монографії за результатами виконання проекту.

На базі кафедри педагогіки початкової освіти та Центру європейської педагогічної освіти, очолюваних проф. Т.Є. Колупаєвою, відбулися переговори про:
– подальші можливості стажування професорсько-викладацького складу РДГУ в Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова;
– організацію публікацій академічної спільноти РДГУ в наукових журналах Академії ім. Яна Длугоша м. Ченстохова;
– можливості здобуття ступеня вищої освіти доктора наук у партнерському ВЗО за різними спеціальностями.

Також для студентів педагогічного факультету було організовано зустріч з польською делегацією з метою продовження уже налагодженої співпраці у рамках програми семестрового навчання та програми «Подвійний диплом» на базі ВЗО-партнера. Магістранти педагогічного факультету, які вже стали учасниками програми семестрового навчання, поділилися своїм успіхами та досвідом навчання в Академії ім. Яна Длугоша м.Ченстохова з іншими студентами педагогічного факультету. Цільова аудиторія мала змогу отримати відповіді на запитання щодо участі у програмах, які реалізують їхнє право на академічну мобільність.

Маємо на меті разом з професорсько-викладацьким складом та студентством Університету успішно реалізувати заплановане і сприяти інтеграції РДГУ у міжнародний освітній та науковий простір.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *