Візит Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні до РДГУ

18 серпня 2017 р. за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації та керівництва РДГУ відбувся офіційний візит Надзвичайного та Повноважного Посла Індії в Україні Маноджа Кумара Бхарті до Рівненського державного гуманітарного університету.

«Маємо намір запропонувати пану Послу співпрацю у царині спрямування індійських студентів до РДГУ. Для цього в Університеті є всі можливості», – зазначає  проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф.Ю.В.Пелех з цього приводу в інтерв’ю для місцевих ЗМІ.

У рамках Днів індійської культури у Рівному Манодж Кумар Бхарті під час своєї лекції ознайомив цільову аудиторію нашого навчального закладу з інвестиційним потенціалом Індії у сфері освіти в Україну та, зокрема, в РДГУ, а також представив увазі академічної спільноти та студентів Університету презентаційні матеріали про цікаві факти з історії, культури та економічного розвитку Індії.

Упродовж зустрічі Посла Індії в Україні та Ректорату Університету обидві сторони наголосили на тому, що налаштовані на плідне партнерство у майбутньому та суттєву активізацію індійсько-українського діалогу. Окремою темою для обговорення стало питання про сучасний стан взаємодії обох країн та перспективи розвитку співпраці Індії та України у сфері освіти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *