Програма “Подвійний диплом”

Навчайтеся одночасно

у Європейському Союзі і в Україні!

У рамках програми “Подвійний диплом” на базі  Вищої Школи Лінгвістичної м. Ченстохова (Польща) Ви можете одночасно отримати диплом Рівненського державного гуманітарного університету та Вищої Школи Лінгвістичної, яка є надійним європейським закладом-партнером. Навчання за програмою “Подвійний диплом” передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах: за обраною спеціальністю в українському університеті та за запропонованою спільною програмою у польському закладі-партнері. За умовами програми 90% кредитів, які студент вивчає в українському університеті, зараховуються закладом- партнером у Польщі. Навчання за програмою “Подвійний диплом” відбувається дистанційно; мова навчання – англійська, польська. За результатами співставлення навчальних планів відповідних спеціальностей та скаладання академічної різниці студент продовжує своє навчання в Україні та бере участь один раз або двічі на рік у літній або зимовій школах у вищому закладі освіти Польщі. Ступінь бакалавра/магістра, здобутий у Вищій Школі Лінгвістичній м. Ченстохова, визнаний на території всього Європейського Союзу.

Переваги програми “Подвійний диплом”:

• зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
  • удосконалення знань іноземної мови студента;
  • здобуття додаткового професійного та життєвого досвіду;
  • вивчення культурних особливостей країни, основних аспектів ведення бізнесу;
  • вартість навчання нижча, ніж навчання за виїзною моделлю;
  • графік навчання в Польщі максимально адаптований до графіку навчання студента в Україні.

Програма “Подвійний диплом” передбачає такі форми реалізації:

• навчання побудоване у стаціонарному та заочному форматі (студенти раз чи двічі на рік приїздять до Польщі на 10-денне навчання, в інший час студенти працюють на платформі e-learning);
  • перевага надається тренінговим формам викладання, груповій роботі та заняттям з оволодіння польською мовою;
  • програма не заважає стаціонарному навчанню студентів в українському університеті;
  • після отримання диплому бакалавра/магістра в українському університеті на підставі однієї (для обох вищих закладів освіти) дипломної роботи, а також випускного іспиту студент отримує такий же диплом у Вищій Школі Лінгвістичній у Польщі.

Щоб стати учасником програми “Подвійний диплом”

потрібно зв’язатися з координатором програми в Університеті (Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ), зібрати необхідні документи (перелік документів Ви можете отримати у Центрі міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ), домовитись про форму прибуття до Польщі з координатором, прибути на навчання та оплатити суму за навчання.

Згідно з польським освітнім правом і правом Європейського Союзу випускники усіх факультетів бакалаврату можуть почати навчання на будь-якому факультеті магістратури. Це означає, що незалежно від того, на якому факультеті студент отримав ступінь бакалавра, він може стати магістрантом у Вищій Школі Лінгвістичній за іншими освітніми програмами.

Вартість навчання за програмою “Подвійний диплом”:

бакалаврат (3 роки) – 900 євро (3 приїзди по 300 євро);

магістратура (2 роки) – 600 євро (2 приїзди по 300 євро).

За детальною інформацією звертайтесь у Центр міжнародних відносин

та роботи з іноземними студентами РДГУ