Програма “Подвійний диплом”

Навчайтеся одночасно у Європейському Союзі та в Україні!

Рівненський державний гуманітарний університет пропонує навчання за програмою “Подвійний диплом” на базі двох закордонних університетів-партнерів: Гуманітарно-Природничий університет ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Республіка Польща) та Вища школі лінгвістична у Ченстохові (Республіка Польща).

БЕЗКОШТОВНА ПРОГРАМА “ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ” НА БАЗІ ГУМАНІТАРНО-ПРИРОДНИЧОГО УНІВЕРСИТЕТУ

ІМ. ЯНА ДЛУГОША В ЧЕНСТОХОВІ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

На базі Гуманітарно-Природничого університету ім. Яна Длугоша студенти 1 курсу РДГУ (спеціальність 053 “Психологія”) мають змогу БЕЗКОШТОВНО навчатися за програмою “Подвійний диплом” в УЯД за спеціальністю “Психопрофілактика” та по завершенню програми отримати диплом європейського зразка.  Навчання за програмою передбачає одночасне навчання студента у двох ЗВО: за обраною спеціальністю в українському університеті та за запропонованою спільною програмою у польському закладі-партнері. За умовами програми навчальні дисципліни, які студент вивчає в українському університеті, зараховуються закладом- партнером у Польщі, а різницю українські студенти вивчають на базі УЯД. Ступінь бакалавра, здобутий в УЯД, визнаний на території всього Європейського Союзу. 

Нижче наведений перелік дисциплін, які вивчаються за програмою на базі РДГУ та УЯД:

Артерапія (українською) АСПН (українською) БЖД (українською) Вікова психологія (українською) Девіантна_поведінка (українською) Диференційна психологія (українською) Економіка (українською) Експериментальна психологія (українською) Етика та естетика (українською) ІКТ (українською) Іноземна мова (українською) Кризове_консультування (українською) Маніпуляція свідомістю (українською) Математичні методи (українською) Методика викладання психології (українською) МЗКТ (українською) МТПП (українською) Основи психотерапії (українською) Основи_клінічної (українською) Основи_психокор (українською) Патопсихологія (українською) Педагогіка (українською) Педагогічна психологія (українською) Політична психологія (українською) Порівняльна психологія(українською) Правознавство (українською) Практикум з вікової психології (українською) Практикум ЗГПК (українською) Практикум_загальна психологія (українською) ПСвСО (українською) Психодіагностика (українською) Психоконсультування (українською) Психологія здоровя (українською) Психологія менеджменту (українською) Психологія міжособистісної взаємодії (українською) Психологія спілкування (українською) Психологія управління (українською) Психологія_важковиховуваних (українською) Психологія_сімї (українською) Соціальна психологія (українською) Соціологія (українською) СУЧАСНІ_КОНЦЕПЦІЇ (українською) ТМО_Тренінг (українською) ФІЛОСОФІЯ (українською) Філософія науки (українською) Юридична психологія (українською)

Арттерапія (польською) АСПН (польською) БЖД (польською) Вікова психологія (полською) Девіантна психологія (польською) Диференційна психологія (польською) Економіка (польською) Експериментальна психологія (польською) Етика і естетика (польською) ІКТ (польською) Іноземна мова (польською) Кризове консультування (польською) Маніпуляція свідомістю (польською) Математичні методи (польською) Менеджмент наук (польською) Методика (польською) МЗКТ (польською) МТПП (польською) Основи клінічної психології (польською) Основи психокорекції (польською) Основи психотерапії (польською) Патопсихологія (польською) Педагогіка (польською) Педагогічна психологія (польською) Політична психологія (польською) Порівняльна психологія (польською) Правознавство (польською) Практикум з вікової психології (польською) Практикум ЗГПК(польською) Практикум із загальної психології (польською) ПСвСО (польською) Психодіагностика (польською) Психоконсультування (польською) Психологія важковиховуваних (польською) Психологія здоров’я (польською) Психологія міжособистісної взаємодії (польською) Психологія сім’ї (польською) Психологія управління (польською) Соціальна психологія (польською) Соціологія (польською) Спілкування (польською) Сучасні концепції (польською) ТМО (польською) Філософія (польською) Філософія науки (польською) Юридична психологія (польською)

ПЛАТНА ПРОГРАМА “ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ” НА БАЗІ ВИЩОЇ ШКОЛИ ЛІНГВІСТИЧНОЇ В ЧЕНСТОХОВІ

(РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

У межах програми “Подвійний диплом” на базі  Вищої Школи Лінгвістичної м. Ченстохова (Республіка Польща) Ви можете одночасно отримати диплом Рівненського державного гуманітарного університету та Вищої Школи Лінгвістичної, яка є надійним європейським закладом-партнером. Навчання за програмою “Подвійний диплом” передбачає одночасне навчання студента у двох навчальних закладах: за обраною спеціальністю в українському університеті та за запропонованою спільною програмою у польському закладі-партнері (“Англійська філологія”, “Німецька філологія”, “Педагогіка”, “Соціальна робота”). За умовами програми 90% кредитів, які студент вивчає в українському університеті, зараховуються закладом- партнером у Польщі. Навчання за програмою “Подвійний диплом” відбувається дистанційно; мова навчання – англійська, польська. За результатами співставлення навчальних планів відповідних спеціальностей та складання академічної різниці студент продовжує своє навчання в Україні та бере участь один раз або двічі на рік у літній або зимовій школах у вищому закладі освіти Польщі. Ступінь бакалавра/магістра, здобутий у Вищій Школі Лінгвістичній м. Ченстохова, визнаний на території всього Європейського Союзу.

Переваги програми “Подвійний диплом”:

  • зростання конкурентних переваг студента як на вітчизняному ринку, так і серед роботодавців Європейського Союзу та світової спільноти;
  • удосконалення знань іноземної мови студента;
  • здобуття додаткового професійного та життєвого досвіду;
  • вивчення культурних особливостей країни, основних аспектів ведення бізнесу;
  • вартість навчання нижча, ніж навчання за виїзною моделлю;
  • графік навчання в Польщі максимально адаптований до графіку навчання студента в Україні.

Програма “Подвійний диплом” передбачає такі форми реалізації:

  • навчання побудоване у стаціонарному та заочному форматі (студенти раз чи двічі на рік приїздять до Польщі на 10-денне навчання, в інший час студенти працюють на платформі e-learning);
  • перевага надається тренінговим формам викладання, груповій роботі та заняттям з оволодіння польською мовою;
  • програма не заважає стаціонарному навчанню студентів в українському університеті;
  • після отримання диплому бакалавра/магістра в українському університеті на підставі однієї (для обох вищих закладів освіти) дипломної роботи, а також випускного іспиту студент отримує такий же диплом у Вищій Школі Лінгвістичній у Польщі.

Щоб стати учасником програми “Подвійний диплом”

потрібно зв’язатися з координатором програми в Університеті (Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ), зібрати необхідні документи (перелік документів Ви можете отримати у Центрі міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами РДГУ), домовитись про форму прибуття до Польщі з координатором, прибути на навчання та оплатити суму за навчання.

Згідно з польським освітнім правом і правом Європейського Союзу випускники усіх факультетів бакалаврату можуть почати навчання на будь-якому факультеті магістратури. Це означає, що незалежно від того, на якому факультеті студент отримав ступінь бакалавра, він може стати магістрантом у Вищій Школі Лінгвістичній за іншими освітніми програмами.

Вартість навчання за програмою “Подвійний диплом” у Вищій школі лінгвістичній:

бакалаврат (3 роки) – 900 євро (3 приїзди по 300 євро);

магістратура (2 роки) – 600 євро (2 приїзди по 300 євро).

За детальною інформацією звертайтесь у Центр міжнародних відносин

та роботи з іноземними студентами РДГУ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *